3D Animasyon

Mimari Animasyon

Projelerinizi daha profesyonel sunumlar için 3d Animasyon videoları hazırlayabiliriz.

Render Medya firması olarak 3ds max programı ile 3 boyutlu modelleme teknikleri ile iç mekan dış mekan mimari animasyon videoları hazırlamaktayız. İnşaatı yapacak olan müteahhit firma projesini mimari ekiple ilerletirken bu esnada projenin 3d mimari görselleştirmesi yapılır. Burada amaç projenin satışı açısından veya kat karşılığı yapılıyorsa mal sahibi olan daire sahiplerine sunum açısından sanal ortamda hazırladığımız binanın dış cephe tasarımını vray veya Corona render motorlarıyla binanın gerçeğe en yakın render’ larını alarak binanın dış cephesini gerçekte nasıl olacağını önceden sunumu yapılarak sanal ortamda görmelerini sağlarız. Aynı zamanda 3d dış cephe tasarımları yeni inşası planlanmış fabrika, mağaza, dükkan, konut, iş yeri, plaza vb. projelerde 3d cephe tasarımları ve 3d animasyonları yapılabilir. 3d cephe tasarımlarında kullanılan silikon cephe, mantolama, hekimboard kaplama, sinterflex kaplama, kompakt kaplama, transparan cephe, kompozit cephe kaplama, seramik cephe kaplama, vb. ürünler kullanılarak 3d cephe kaplama tasarımları hazırlayabiliriz.

Render Medya - 3D Mimari Animasyon

  • 3D Dış Mekan - Projelerinizi mimari konuda 3 boyuıtlu görselleştirme teknikleri ile uygulama aşamasında oluşabilecek sorunları önceden tespit etmenizi sağlayabiliriz.
  • 3D İç Mekan - Hayal ettiğiniz dairenin iç mekan tasarımını uygulama ve dekorasyon aşamalarında sanal ortamda render alarak kaliteli sunumlar yapabiliriz.
  • 3D Cephe Tasarımı - Render Medya Mimari Görselleştirme teknikleri ile kaliteli 3 boyutlu cephe tasarımları hazırlayabiliriz.