3D Cephe Tasarım

Mimari Görselleştirme

Günümüzde ülkemizde hızla büyüyen inşaat sektöründe birçok hizmetler ve iş alanları oluşmaktadır.

Render Medya firması olarak 3ds max programı ile 3 boyutlu modelleme teknikleri ile iç mekan ve dış mekan tasarımlar yapmaktayız. İnşaatı yapacak olan müteahhit firma projesini mimari ekiple ilerletirken bu esnada projenin 3d mimari görselleştirmesi yapılır. Burada amaç projenin satışı açısından veya kat karşılığı yapılıyorsa mal sahibi olan daire sahiplerine sunum açısından sanal ortamda hazırladığımız binanın dış cephe tasarımını vray veya Corona render motorlarıyla binanın gerçeğe en yakın render’ larını alarak binanın dış cephesini gerçekte nasıl olacağını önceden sunumu yapılarak sanal ortamda görmelerini sağlarız. Aynı zamanda 3d dış cephe tasarımları yeni inşası planlanmış fabrika, mağaza, dükkan, konut, iş yeri, plaza vb. projelerde 3d cephe tasarımları yapılabilir. 3d cephe tasarımlarında kullanılan silikon cephe, mantolama, hekimboard kaplama, sinterflex kaplama, kompakt kaplama, transparan cephe, kompozit cephe kaplama, seramik cephe kaplama, vb. ürünler kullanılarak 3d cephe kaplama tasarımları hazırlayabiliriz.

Render Medya - Mimari Görselleştirme

  • 3D Dış Mekan - Projelerinizi mimari konuda 3 boyuıtlu görselleştirme teknikleri ile uygulama aşamasında oluşabilecek sorunları önceden tespit etmenizi sağlayabiliriz.
  • 3D İç Mekan - Hayal ettiğiniz dairenin iç mekan tasarımını uygulama ve dekorasyon aşamalarında sanal ortamda render alarak kaliteli sunumlar yapabiliriz.
  • 3D Cephe Tasarımı - Render Medya Mimari Görselleştirme teknikleri ile kaliteli 3 boyutlu cephe tasarımları hazırlayabiliriz.